WAPM: ZIELONA zaprasza

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

WAPM: ZIELONA zaprasza

Dnia 5 sierpnia 2018 roku, z kościoła akademickiego pw. św. Anny w Warszawie, wyruszy salwatoriańska Grupa ZIELONA Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej. To już 35. raz salwatorianie będą pielgrzymować z młodzieżą z Warszawy na Jasną Górę. Z racji przeżywanego jubileuszu stulecia narodzin dla nieba O. Franciszka Jordana, pielgrzymka odbędzie się pod hasłem: „Nie wolno Ci spocząć!”.
{[description]}

W programie znajdzie się przede wszystkim dawka gorącej modlitwy oraz wydarzenia wzmagające radość we wspólnocie. Nie zabraknie ciekawych gości, którzy opowiedzą o swoim życiu.

Grupa ma charakter typowo akademicki, dlatego mile widziana jest w niej młodzież licealna i studencka oraz post-studencka, skupiona wokół parafii salwatoriańskich w całej Polsce.

Zapisy odbędą się w niedzielę dnia 29 lipca po każdej Mszy Świętej w parafiach prowadzonych przez Salwatorianów (parafia pw. NMP Matki Zbawiciela w Warszawie przy ul. Olimpijskiej, a także w parafii pw. św. Michała Archanioła w Piastowie przy ul. E. Orzeszkowej).

Zapisy będą trwać również w dniach 2-4 sierpnia od 9.00 do 19.30 w krużgankach kościoła akademickiego pw. św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Osoby spoza Warszawy mogą zapisać się pierwszego dnia na trasie pielgrzymki.

Zobacz więcej: zielona.sds.pl