Studio Katolik: Film "Biblio, ojczyzno moja" nominowany na festiwalu w Niepokalanowie

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Studio Katolik: Film "Biblio, ojczyzno moja" nominowany na festiwalu w Niepokalanowie

W tegorocznej odsłonie Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie Studio Katolik otrzymało nominację w kategorii filmów dokumentalnych do nagrody regulaminowej i specjalnej. Film zdobył powszechne uznanie i wzbudza entuzjastyczne opinie. Nominacja na Festiwalu w Niepokalanowie jest dla ekipy Studia Katolik nagrodą za trud pracy i poświęcenia, włożonych w powstanie tego filmu.

{[description]}

Nieustannie trwają też jeszcze prace nad przygotowaniami tłumaczeń. Gotowa jest już wersja językowa włoska i angielska, a w toku są prace nad wersją chorwacką i słowacką, a także niemiecką. Nominacja świadczy o zapotrzebowaniu na wartościowe filmy.

Studio Katolik zaprasza na Uroczyste Zakończenie Festiwalu, połączone z rozdaniem nagród oraz projekcją nagrodzonych filmów, które odbędzie się w sobotę, 11 maja 2013 roku, o godzinie 10.00 w Niepokalanowie.

Film został wyprodukowany przez Studio Katolik przy współpracy z salwatoriańskim z Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. Jednocześnie wpisuje się on w misję CFD – podkreśla potrzebę modlitwy Słowem Bożym.

www.studio.katolik.tv
www.cfd.sds.pl