SDS: „Dziś myśl” salwatorianów

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SDS: „Dziś myśl” salwatorianów

Wśród wielu internetowych propozycji na adwent znalazła się salwatoriańska akcja „Dziś myśl”. W dzieło zaangażowanych było 16 duszpasterzy zgromadzenia Salwatorianów! To największa taka salwatoriańska akcja. Duszpasterze prowokowali do myślenia przez cały Adwent i Oktawę Bożego Narodzenia.
{[description]}

Codziennie o 8.30 na facebooku ukazywały się krótkie filmiki, które w poniedziałki, środy, piątki i niedziele publikowane były na fanpage’u ‘Salwatoriańskie Forum Młodych’, a w pozostałe dni tygodnia na ‘Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej – RMS’. Dzięki temu, każdy dzień rozpoczynał się fragmentem z Pisma Świętego i zadaniem do zrealizowania.
Akcja cieszyła się niemałym zainteresowaniem! Łączna oglądalność to 20506 wyświetleń, (co daje średnio 585 na filmik)! Zebraliśmy 745 polubień, a zasięg postów sięgał blisko 8 tysięcy. Największy zasięg miały salwatoriańskie rozważania ks. Bartka Króla - 7684, później Łukasza Anioła 7603, podium zamyka ks. Rafał Ziajka 7532. Największej liczby udostępnień (19), największej ilości lajków (63) i w końcu największej liczby wyświetleń (2281) gratulujemy ks. Rafałowi Główczyńskiemu SDS!
Wszystkie 35 filmików możecie odnaleźć na wspomnianych wcześniej fanpage’ach, lub łatwiej pod hasztagiem #dziśmyśl. Inspirujcie się słowami salwatoriańskich duszpasterzy, to wyzwania na każdy dzień roku, nie tylko adwentowy i świąteczny!