Bagno: Dom „ToTu”
Bagno: Dom „ToTu”
![{[description]}](http://www.sds.pl/uploads/modules/articles/thumbs/500_500_resize_q80_29e2c7c302e1052.jpg)
Już od lipca rozpoczęły się prace mające na celu odświeżenie i dostosowanie pomieszczeń budynku do nowej funkcji. Dzięki wspólnym wysiłkom duszpasterzy domu, młodzieży, kleryków, nowicjuszy i wielu ludzi dobrej woli dzisiaj dom jest w dużej mierze gotowy na przyjmowanie gości.
Ośrodek oferuje przeszło 60 miejsc noclegowych w 3-osobowych pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Oprócz tego w budynku znajduje się kaplica, jadalnia z aneksem kuchennym oraz trzy sale służące do różnego rodzaju spotkań.
Warto podkreślić, że chociaż dom przeznaczony jest przede wszystkim dla działalności RMS i SOP, to nic nie stoi na przeszkodzie, by był miejscem noclegowym i rekolekcyjnym dla innych grup lub osób indywidualnych (kandydaci do bierzmowania, ministranci, rekolekcje „lectio divina” itp.). W domu można też z powodzeniem organizować niewielkie konferencje i sympozja.
Wszystkie te wymienione wyżej elementy mają służyć realizacji idei, jaka od początku przyświeca duszpasterzom RMS i SOP – by stworzyć unikalne miejsce dla młodzieży, oparte na wartości wiary w Boga, wartościach ewangelicznych oraz wiary w siebie. Wszystko po to, by dać młodym ludziom dom z szeroką ofertą spotkań i zajęć, które mają im pomóc w odkrywaniu celu i sensu życia. „Dobrze, że jesteś.”
Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.totu.sds.pl. Można też pisać na adres email: totu.sds@gmail.com lub dzwonić pod numer tel.: 693 402 211.
"ToTu” i WSD z lotu ptaka: https://www.youtube.com/watch?v=p01vDC0_3y0