Zaproszenie: Zainwestuj w siebie

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Zaproszenie: Zainwestuj w siebie

Wolontariat Misyjny SALVATOR zaprasza do udziału w kolejnym Ogólnopolskim spotkaniu WMS-u, które odbędzie się w Krakowie, pod hasłem „Zainwestuj w siebie… Błogosławieni miłosierni!”. Termin i miejsce wydarzenia: 12-14 II 2016 r., Centrum Formacji Duchowej, ul. św. Jacka 16, Kraków.
{[description]}

Podczas spotkania będzie można poznać ludzi, którzy pracują z bezdomnymi oraz posłuchać bezdomnego, który opowiem o tym, co sprawiło, że znalazł się na ulicy i jak wygląda takie życie. Również będą prowadzone warsztaty z coachingu pod kierownictwem Zbigniewa Maciejewskiego (Trener, coach MLC; ukończył Szkołę Trenerów „Sieć“ we Wrocławskiej Pracowni Psychoedukacji Terapii „Plus” (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz dwuletnie Studium Coachingu w Warszawie.) Pan Zbigniew ma również bardzo duże doświadczenia w temacie wolontariatów misyjnych, miał okazję przyglądać się ich działaniu w Gruzji.

Spotkanie ma również na celu stworzenie wstępnych grup wyjazdowych, które udadzą się na placówki misyjne w wakacje tego roku!

Aby wyjazd wolontariusza na misje był owocny, wolontariusz musi być dobrze przygotowany! Musi wiedzieć Kogo ma tam głosić, dlaczego tam pojechał i co może dać ludziom, z którymi się spotka. Misje to styl życia, świadomość, że jest się posłanym, aby głosić Ewangelię! Dlatego tak ważne jest, aby robić to jak najlepiej! Misje, może jest to i Twoje marzenie…?

Koszt uczestnictwa: 100 zł

ZGŁOSZENIA: do 9 lutego 2016 r.

wmsalvator@gmail.com

tel. 512 237 644 (ks. Daniel)

tel. 502 478 820 (ks. Kamil)

 

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą Pisma Świętego, śpiwora, notatnika, butów na zmianę oraz czegoś słodkiego do kawy.

Więcej informacji i plan spotkania znajduje się tutaj.

 www.wms.sds.pl