SOP: Zimowe szaleństwo na stoku!

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Zimowe szaleństwo na stoku!

Wszystko co dobre szybko się kończy. Czas odpoczynku od obowiązków szkolnych tak, ale nie od Boga i Kościoła. Dowodem na to była grupa młodych chłopaków z różnych stron Polski, którzy w dniach od 16 do 22 stycznia 2017 roku w Zakopanym uczestniczyli w zimowych rekolekcjach SOP.
{[description]}

 Tegoroczne ferie przebiegały pod hasłem: „Bądź prosty nie komplikuj”. Dobre nastroje uczestników sprawiały, że naprawdę dużo się działo. Wspólne modlitwy, kręgi biblijne, śpiewy, rozmowy tematyczne oraz Msza Święta, były centralną częścią czasu rekolekcji. Miały na celu wyciągnąć mądre i pouczające wnioski do życia. Oprócz zorganizowanych zajęć uczestnicy korzystali z codziennych zjazdów na nartach i desce snowboardowej na stoku narciarskim w Witowie. Podczas aktywnego wypoczynku nie mogło zabraknąć wspólnych gier planszowych i zabaw. Dodatkową atrakcją było uczestnictwo w Pucharze Świata w skokach narciarskich.                    
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność, zapał i kreatywność. Ferie bez nudy minęły szybko, bo było pobożnie, twórczo i aktywnie.


SOP: Zimowe szaleństwo na stoku! Zobacz galerię