SOP: Jesienne akcje

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Jesienne akcje

Wejdźcie w nowe życie skupienia i modlitwy! Pod tym hasłem Salwatoriański Ośrodek Powołań zaprasza na jesienne dni skupienia, które odbędą się w następujących miejscach i terminach:
{[description]}

 
• 10-12 listopada 2017 - ZAKOPANE, weekend na Podhalu
• 24-26 listopada 2017 - KRAKÓW, dzień skupienia i kurs dla animatorów vol. 2
• 1-3 grudnia 2017 - BAGNO, weekend w seminarium
• 15-17 grudnia 2017 – KRAKÓW, spotkanie opłatkowe
 
Coraz częściej słyszymy słowa z ust młodych, że nie potrafi się modlić, że zbyt rzadko ma ciszę i spokój, że nie lubi się modlić, że nic nie czuję, że nic się nie dzieje, że to ich nuży, że wokół zbyt dużo rozproszeń, że jest zbyt zajęta, że to ich zniechęca. Podstawowe pytanie brzmi jednak: „Kim Bóg jest dla mnie”? Wierność w modlitwie będzie na nie najlepszą odpowiedzią. Jeśli Bóg jest najważniejszy, modlitwa też będzie czymś ważnym.
Najbliższy czas w Salwatoriańskim Ośrodku Powołań to wiele wyjazdów i wydarzeń, w których duszpasterze referatu spotkają się z młodymi w szkołach, parafiach, grupach młodzieżowych i wspólnotach, które tworzą. W propozycjach weekendowych, które przygotowali, każdy będzie mógł indywidualnie i z ich pomocą na nowo wejść w nowe życie skupienia i modlitwy. Szczegółowe informacje na www.sop.sds.pl. Serdecznie zapraszamy!