RMS+WMS: Radyjko - zaproszenie

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

RMS+WMS: Radyjko - zaproszenie

Co robisz każdego dnia o godzinie 22? Może toniesz w książkach, albo szykujesz się już do spania. Mam dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Codziennie o godzinie 22 możesz łączyć się duchowo z ludźmi z całej Polski, ba! Nawet z całego świata. Pewnie zastanawiasz się, o czym mówię.
{[description]}

 TAK, mowa o radyjku internetowym. O co chodzi? Zaczynamy dokładnie o godzinie 21.50. Po kilku piosenkach, równo o godzinie 22, łapiemy za różańce i odmawiamy symboliczną 10o10. Jeśli chcesz, abyśmy pomodlili się w Twojej intencji to żaden problem, wystarczy, że napiszesz do nas na fp RMS. A co później? W sumie wszystko zależy właśnie od Ciebie, ponieważ to Ty możesz współtworzyć tą audycję. Wystarczy, że napiszesz wiadomość do osoby, która danego dnia nadaje audycję. A co możesz napisać? Co tylko chcesz – możesz podesłać jakąś piosenkę, możesz pozdrowić swoich przyjaciół, którzy mieszkają na drugim końcu Polski, możesz opowiedzieć jak Ci minął dzień. Bardzo ważna kwestia jest taka, że prowadzenie radyjka opiera się głównie na współpracy dwóch apostolatów - RMS i WMS. Podstawowym mottem są dla nas słowa naszego założyciela ojca Jordana „Modlitwa jest największą siłą świata”.
To co, jutro się słyszymy? Wbijaj na stronkę www.freshproject.net/radyjko i koniecznie zaproś na audycję swoich znajomych. Tylko jest jedno ALE. Musisz uważać, bo nasze audycje niesamowicie uzależniają. Jak już włączysz jednego dnia, to gwarantuję Ci, że kolejnego dnia nie wytrzymasz i też do nas zajrzysz.

„Szczepan” - koordynator radyjka