RMS: Co w liściach szeleści? Jesień w RMS-ie!

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

RMS: Co w liściach szeleści? Jesień w RMS-ie!

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej ruszył pełną parą. Jesienne spotkania z młodzieżą odbywają się pod hasłem „Ludzkie pogaduchy”. Minęły już dni skupienia w Węgorzewie, Mikołowie, Krzyżu Wielkopolskim, Ponicach, Krakowie, najliczniejsza pielgrzymka do Trzebnicy, kurs animatorów. Obecnie trwają akcje informacyjne o działalności RMS-u w szkołach.

{[description]}

Ponad dwa tysiące uczniów dowiedziało się o działalności i akcjach salwatorianów dla młodzieży. W Mikołowie duszpasterze RMS-u odwiedzili Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich, Zespół Szkół Technicznych oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Rotmistrza Witolda Pileckiego oraz Gimnazjum im. Jerzego Andrzeja Helwinga w Węgorzewie. W Krzyżu byli aż w trzech szkołach: Gimnazjum im. Polskich Noblistów, Liceum Ogólnokształcącym im. mjra Henryka Sucharskiego oraz Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919. Od 6 do 8 listopada są w Bielsku-Białej i Bystrej, a zaraz po wizytach w szkołach, 9 listopada poprowadzą dzień skupienia w salwatoriańskiej parafii NMP Królowej Świata w Cygańskim Lesie.

Duszpasterze RMS-u zapraszają do zapoznania się z kalendarium, a także do „rzucenia okiem” na relacje z poszczególnych spotkań na stronie: www.rms.sds.pl

Zdjęcia ze spotkań

 

 ZDJĘCIA z akcji informacyjnych w szkołach