Magazyn Salwator: Od kołyski aż po grób

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Magazyn Salwator: Od kołyski aż po grób

Pierwszy w tym roku numer „Salwatora” jest poświęcony rodzinie. Zamieszczone w nim artykuły zachęcają do refleksji nad tym, czym jest dla człowieka dar rodziny w zamyśle Pana Boga, a także nad realiami rodzin współczesnych. O tym, skąd czerpią inspiracje dla swojego życia rodzinnego, opowiadają w wywiadzie Wanda i Radek, wychowujący pięcioro małych dzieci. Salwatoriański misjonarz ks. Wojciech, pełniący posługę w Albanii, dzieli się doświadczeniem spotkania z rodzinami, wśród których pracuje od lat (artykuł opatrzony jest pięknymi zdjęciami, promieniującymi ciepłem więzi rodzinnego domu).

{[description]}

Urokliwy zakątek Czarnogóry, jakim jest Zatoka Kotorska, będąca od półtora roku miejscem posługi salwatoriańśkiej, a także bł. Gracjana, świętego Eucharystii, który pomaga żeglarzom i marynarzom, jedna zwaśnionych i jest lekarzem rozpadających się małżeństw, przedstawia ks. Dariusz, proboszcz Sanktuarium bł. Gracjana w Muo.

Nie brak również relacji z RMS-owskich akcji wyjazdowych i spotkań z młodzieżą, jakie miały ostatnio miejsce w północnych i południowych regionach Polski. Natomiast w „Apostole Zbawiciela” – biuletynie Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań – młodzież będzie mogła spotkać się ze „świętym naukowcem” Sł. B. Jerzym Ciesielskim i zastanowić się, m.in. nad znaczeniem nauki w życiu chrześcijanina. Zapraszamy do lektury!

www.salwator.com