Wydawnictwo SALWATOR: Na Wielki Post

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wydawnictwo SALWATOR: Na Wielki Post

Już za kilka dni chrześcijanie na całym świecie rozpoczynają 40-dniowe przygotowania do Paschalnego Triduum. Wydwanictwo SALWATOR proponuje publikacje (książki i inne materiały multimedialne), z których można skorzystać, aby przeżyć ten czas bardziej świadomie i owocnie, pogłębiając swoją więź z Bogiem.
{[description]}

Jedną z nowości są rozważania na każdy dzień Wielkiego Postu pt. 40 dni abym przejrzał, autorstwa salwatorianina, ks. Sebastiana Polaka, które mogą pomóc w przeżywaniu tajemnicy odkupienia. Mogą też być – obok Biblii – pokarmem życia duchowego, które prowadzi do zmartwychwstania.

Inna nowość to publikacja Za życie świata. Rozważania Drogi Krzyżowej, która wpisuje się w Nadzwyczajny Rok Miłosierdzia. Jednocześnie jest zaproszeniem do podjęcia drogi, gdzie można doświadczyć ogromu Bożego miłosierdzia. Każda Droga Krzyżowa przeżywana z wiarą jest również drogą nawrócenia i uleczenia bolących ran.

Z bogatą ofertą Wydawnictwa SALWATOR, nie tylko na Wielki Post i Wielkanoc, można zapozanć się na stronie internetowej: tutaj.

www.salwator.com