WSD Salwatorianów: Kolejna wygrana

Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

W sobotę 3 marca drużyny seminarium świdnickiego i seminarium w Bagnie rozegrały ostatni już mecz w fazie grupowej, który zakończył się zwycięstwem salwatorianów 3:1. Po spotkaniu podkreślali oni, że mecz ten był dla nich najtrudniejszym z dotychczasowych.

{[description]}

Ilość zdobytych punktów w poszczególnych setach przedstawiała się następując: set 1 (25:23), set 2 (19:25), set 3 (25:19), set 4 (25:15). Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją jednego z graczy kl. Jakuba Trzópka. Po jednym z bloków, źle stanął i skręcił nogę. Zastąpił go nowicjusz Przemysław Chojnacki. Wygrana zapewniła wejście salwatoriańskiej drużyny do ścisłego finału, który zaplanowano na 27-29 kwietnia 2012 roku w Katowicach.

Skład drużyny WSD w Bagnie: kl. Artur Zając, kl. Rafał Główczyński, kl. Przemysław Antoniuk, kl. Jakub Trzópek, kl. Kamil Leszczyński, now. Mateusz Tomasiak, now. Przemysław Chojnacki, now. Marcin Rojek.