SOP: Spotkanie z mistrzem

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Spotkanie z mistrzem

Pięciokrotny zwycięzca zawodów Pucharu Świata, zwycięzca Letniego Pucharu Kontynentalnego w sezonie 2010, dwukrotny medalista Letniego Grand Prix, sześciokrotny indywidualny mistrz Polski, piąty zawodnik Pucharu Świata w sezonie 2011/2012 i jak na razie w trwającym sezonie 2012/2013 – KAMIL STOCH - objął swoim patronatem rekolekcje zimowe Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań.

{[description]}

Polski skoczek zaprosił duszpasterzy Ks. Pawła i Ks. Roberta na osobiste spotkanie do Wisły. Było ono okazją do rozmowy nie tylko o działaniach SOP-u w okresie zimowym, ale także na przestrzeni całego roku. Ponadto sportowiec zgodził się udzielić wywiadu, który ukaże się na łamach najbliższego Apostoła Zbawiciela. Podarował również pocztówki z autografami dla uczestników rekolekcji SOP.
Salwatoriański Ośrodek Powołań serdecznie dziękuje Panu Kamilowi i jego Żonie za życzliwość, wsparcie i okazaną pomoc oraz zapewnia, że jemu i wszystkim polskim skoczkom narciarskim, którzy pokazują świetną formę i zdobywają dobre wyniki wiernie kibicuje.

www.powolanie.info