SOP: Spotkanie maturzystów i nie tylko!

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Spotkanie maturzystów i nie tylko!

Salwatoriański Ośrodek Powołań wraz z Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej i Wolontariatem Misyjnym Salvator, a także referatem Sióstr Slawatorianek i Betanek zapraszają na kolejne Spotkanie Maturzystów i nie tylko! Odbędzie się ono 5 marca 2016 r. w Trzebini n. Krakowa. Hasło jakie będzie przyświecać temu spotkaniu to: My love is free. Take it. Nawiązuje ono zarówno do miłości Boga względem człowieka i odwrotnie, jak i człowieka wobec człowieka.
{[description]}

Gościem specjalnym będzie Krzysztof ANTKOWIAK, polski wokalista pop, kompozytor i autor tekstów, człowiek z niezwykłym bagażem doświadczeń, przemiany swojego życia i nawrócenia, który rzeczywiście miłość od Boga odczuł niemal w sposób nadzwyczajny, o czym opowie podczas wizyty w Trzebini.

Ponadto wszyscy, którzy zdecydują się brać udział w spotkaniu, będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć spektakl teatralny MAYDAY 2, w którym zagrają: Michał Koterski, Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Marek Włodarczyk, Anna Gzyra, Kamila Polak, Joanna Jabłczyńska.

W sposób szczególny zapraszamy tegorocznych maturzystów oraz młodzież skupioną wokół salwatoriańskich parafii i nie tylko. W spotkaniu udział weźmie Prowincjał Salwatorianów Ks. Piotr Filas, który będzie przewodniczył Eucharystii i wygłosi okolicznościowe kazanie.

 

Spektakl MAYDAY 2 u Salwatorianów!

Wszyscy którzy zdecydują się brać udział w Salwatoriańskim Spotkaniu MATURZYSTÓW  i nie tylko, będą mieli wyjątkową okazję zobaczyć spektakl teatralny MAYDAY 2. To zaskakująca i wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Niewiarygodnie sprawnie udaje mu się prowadzić wygodną grę, do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Ciekawość oraz dziwne zabiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży. Wtedy główny bohater niespodziewanie traci równowagę, a historia  nabiera maksimum humoru. Jeżeli chodzi o obsadę spektaklu, to będzie można zobaczyć aktorów: Michał Koterski (Stanley), Michał Milowicz (John), Marcin Mroczek (Gavin), Marek Włodarczyk (Tata), Anna Gzyra (Barbara), Kamila Polak (Mary), Joanna Jabłczyńska (Vicki).

www.sop.sds.pl