SOP: Przemówił na stoku...

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

SOP: Przemówił na stoku...

Ferie zimowe dobiegają końca. Ostatni turnus rekolekcji zimowych  zorganizowany przez Salwatoriański Ośrodek Powołań odbył się w Zakopanem. Tym razem wzięli w nim udział młodzi z województw: lubelskiego, podkarpackiego i śląskiego.

{[description]}

Uczestnikom nie zabrakło idealnej pogody na deskę czy narty i inne sporty zimowe jak np. „tarzanie w śniegu”. Ale przede wszystkim nie zabrakło czasu na odkrywanie i pogłębianie relacji z „Bogiem, który mówi”. Przez codzienną Eucharystię przeżywaną w domu zakonnym Sióstr Służebniczek Dębickich młodzi ludzie spotykali się z Żywym Jezusem, w katechezach odkrywali na nowo Credo, w konferencjach skupili się wokół sakramentu pokuty, a kręgi biblijne pomagały im nauczyć się słuchania Boga.
W Środę Popielcową uczestnicy rekolekcji spotkali się ze wspólnotami Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej i Wolontariatu Misyjnego Salvator, które w tym samym czasie przeżywały rekolekcje w Zakopanem.
SOP składa podziękowanie: Siostrom Służebniczkom, Ośrodkowi Narciarskiemu Witów-ski, Państwu Jaskólskim i oczywiście uczestnikom.


www.powolanie.info