RMS: Zakopane

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

RMS: Zakopane

Drugi turnus ferii zimowych RMS-u w dniach od 29 stycznia do 4 lutego odbył się w stolicy Tatr. Podobnie jak tydzień wcześniej frekwencja dopisała i blisko 40 osobowa grupa z opiekunami, pochodząca z Elbląga, Bielska Białej i Śląska, uczestniczyła w poznawaniu założyciela salwatorianów. Czas rekolekcji jedna z uczestniczek opisuje następująco:
{[description]}

„Wyjazd rekolekcyjny w Zakopanem dobiegł już niestety końca, a ja bardzo się cieszę, że mogłam w nim wziąć udział. W końcu pierwszy tydzień ferii spędziłam w łóżku z grypą, więc to czy pojadę nie było aż takie pewne. Dobrze zapamiętałam zdanie, które ksiądz Maciej Szeszko powiedział w pierwszym dniu rekolekcji. Mianowicie: „trzeba być sprytnym, aby pokonać zło”! Te słowa oraz jedno zdanie z ewangelii według św. Marka: „Nie bój się, wierz tylko " prowadziły mnie przez ten cały tydzień w Zakopanem. W moim życiu działo się wtedy naprawdę dużo, a przypominając je sobie czułam ogromny spokój, przy Bogu moje problemy przestawały mieć jakiekolwiek znaczenie. Również ostatni dzień był dla mnie szczególny, z uwagi na nawrócenie mojego przyjaciela. Nie chcę się za bardzo na ten temat rozpisywać, powiem tylko, że płakaliśmy przez prawie całą mszę.
Kończąc już, to jeżeli masz szansę jechać na jakikolwiek wyjazd rekolekcyjny z RMS-em, zrób to! Gwarantuje ci, że nie będziesz żałował, a tylko pogłębisz swoją relację z Bogiem i spędzisz czas z naprawdę wspaniałymi ludźmi:)”

Marysia z Elbląga

Zobacz nasze zdjęcia w GALERII G+ https://photos.app.goo.gl/woXHMe1OtKXxUoWh2"

 


RMS: Zakopane Zobacz galerię