RMS: Podsumowanie wakacji

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

RMS: Podsumowanie wakacji

Zakończyły się wakacje, a wraz z nimi seria letnich rekolekcji dla młodzieży. Podsumowanie wakacyjnej oferty Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej przedstawia się następująco.
{[description]}

Największym wydarzeniem minionego lata było Salwatoriańskie Forum Młodych na początku lipca. W tym roku udało nam się, po raz kolejny, pobić rekord liczby uczestników: ponad 450 osób! Podczas tego spotkania młodzi mogli rozwijać się, bawić, a przede wszystkim pogłębiać swoją relację z Bogiem.
Kolejną okazją do spotkania były rekolekcje w Węgorzewie - to idealny sposób, by przedłużyć Forum Młodych. Urokiem tego miejsca jest dostęp do plaży przy jeziorze, gdzie spędzaliśmy czas wolny. Ogromną radość sprawiła nam obecność nowych osób, które usłyszały o naszych spotkaniach w tym roku i odważyły się na nie przyjechać!
Wytrwalsi mogli razem z naszą grupą 8. podjąć wyzwanie i wyruszyć na pielgrzymkę na Jasną Górę. Było to kilka dni marszu w upale, jednak to nie zniechęciło uczestników! Pielgrzymka to idealna okazja do poznania nowych osób, ale także poznania siebie - swoich możliwości, upodobań, granic.
Dla miłośników gór zorganizowaliśmy indywidualny wypad w góry. Po raz kolejny połączyliśmy rozwój duchowy z wysiłkiem fizycznym, którego zdecydowanie na trasie nie brakowało! Była to idealna okazja do odejścia od życia w mieście i wyciszenia się, co jest bardzo potrzebne, by usłyszeć Słowo Boże.
Zwieńczeniem wakacyjnych spotkań RMS-u były rekolekcje dla studentów w Zakopanem. Nasi starsi uczestnicy mieli okazję poznać przyszłych studentów, którzy tak jak oni przygotowywali się do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Wspaniała atmosfera przyczyniła się do rozwiania wszelkich wątpliwości dotyczących studiów. Podczas górskich wędrówek i wieczorów w radości nie zabrakło czasu na spotkanie z Bogiem oraz kontemplacje.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas tych wydarzeń i z niecierpliwością czekamy na kolejne lato. Z Bogiem!

Zdjęcia z:
- Forum - https://photos.app.goo.gl/381Ni8L5zdw17FKWA

- Węgorzewa - https://photos.app.goo.gl/XU3zqNCH6L3kcSCk6

- Pielgrzymki - https://photos.app.goo.gl/cg9XkhPGMAc5EYxY9

- Zakopanego - https://photos.app.goo.gl/W8FSWfZzJ9wwBEJV9

 


RMS: Podsumowanie wakacji Zobacz galerię