Elbląg: Turniej charytatywny

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Elbląg: Turniej charytatywny

W niedzielę 25 lutego 2018 roku, Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej, oraz Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych "Lepszy Elbląg" zorganizowali Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Nadii Liberackiej. Dzięki ofiarności uczestników udało się zebrać około 1500 zł, które zostaną przeznaczone na leczenie Nadii.
{[description]}

Ze względu na konieczność ograniczenia liczby uczestników, w rozgrywkach wzięło udział 16 zespołów podzielonych na 4 grupy. Zwycięzcy grup awansowali do półfinału. W pierwszym półfinale zmierzyli się Kozacy z  AZS PWSZ. Spotkanie zakończyło się 1:0 dla Kozaków. W drugim półfinale zmierzyła się drużyna Młody Simba z Red Devils. W regulaminowym czasie gry było 0:0,  w rzutach karnych zawodnicy Młody Simba wygrali 2:0 i to oni weszli do finału. W meczu o 3 miejsce PWSZ pokonał RED devils 3:1 Natomiast w finale Kozacy wygrali z Młodym Simba 1:0.

 

Więcej informacji o turnieju:

http://elblag.gosc.pl/doc/4529879.Pilka-jest-okragla-a-cel-szlachetny

https://www.info.elblag.pl/37,53402,Zagrali-dla-5-letniej-Nadii-Za-nami-Turniej-charytatywny-halowej-pilki-noznej-zobacz-zdjecia.html