Bagno: Postulat 2010

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Bagno: Postulat 2010

Przełom czerwca i lipca to co roku czas podejmowania ważnych, często życiowych decyzji dla wielu młodych ludzi. Jedni otrzymują wyniki egzaminów maturalnych, inni kończą studia, bądź kolejny rok studiów i pytają „co dalej?”. Jakie podjąć decyzje, aby nie zmarnować życia?

{[description]}

Są także tacy, którzy w głębi swego serca usłyszeli tajemniczy głos, który mówi: „Pójdź za Mną!”. W często niezrozumiały sposób ciągnie w konkretne miejsce, gdzie można wreszcie doznać spokoju, poczuć się „u siebie”.

W rodzinie salwatoriańskiej w Polsce w ostatnim czasie taki głos usłyszało pięciu młodych ludzi, którzy przebywają w postulacie Polskiej Prowincji Salwatorianów. Postulat rozpoczął się 6 lipca 2010 roku. Do pierwszego etapu formacji zostali przyjęci: Krzysztof Konecko z Trzebnicy, Paweł Szczepaniak z Wrocławia, Krzysztof Wantuch z Tarnowa, Adrian Żądło z Trzebini, Beniamin Augustyniak z Obornik Śląskich. Formacja w postulacie potrwa do 7 września 2010 roku, a zakończą ją rekolekcje przed przyjęciem do nowicjatu. Kontakt i bliższe informacje: www.postulat.sds.pl  i postulat@sds.pl.

/TS/

GALERIA