Aktualności

Taniec Wielkanocny w Bielsku-Białej
Okres wielkanocny, jaki obecnie przeżywamy, to czas radosny, pełen nadziei związanej ze Zmartwychwstałym Jezusem Chrystusem.
STUDENT+ Rozkręca wiarę na rowerach!
Pokonać ponad 420 km rowerem wzdłuż wybrzeża Bałtyku, ze Świnoujścia na Hel - taki cel postawili sobie członkowie Duszpasterstwa Akademickiego i Postakademickiego STUDENT+ podczas tegorocznej majówki, w ramach akcji Rozkręcamy Wiarę.
WMS: Posłani, aby świadczyć
W niedzielę 5 maja zakończyło się ostatnie w tym roku formacyjnym Ogólnopolskie Spotkanie Wolontariatu Misyjnego Salvator. Bardzo intensywne, ale zarazem nasycone ogromną radością pierwsze dni maja, młodzież wraz ze swoimi duszpasterzami spędziła nad jeziorem Firlej w Domu Zawierzenia prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej.
Elbląg: Pomagamy Kryspinowi
Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej i Szkolne Koło Caritas Zespołu Szkół Mechanicznych Lepszy Elbląg zorganizowali Charytatywny Turniej Streetballa dla Kryspina Iwańczuka.
Śladami Ojca Jordana
Od 1 do 5 maja br. odbyła się Pielgrzymka Śladami Ojca Jordana, w której uczestniczyło piętnastu kleryków, pięciu braci zakonnych, sześciu księży i jedna siostra salwatorianka z Bagna. Na trasie, która liczyła 2500 km, pielgrzymi odwiedzili dom urodzenia i parafię chrztu w Gurtweil, gdzie byli przyjęci przez mieszkających tam salwatorianów ks. Bernharda Fuhrmanna i ks. Petera Daubnera.
Krzywin: XIV Mistrzostwa Polski LSO
Grupa 13 chłopców z parafii Niepokalanego Serca NMP z Krzywina, wraz z ks. Markiem, udała się do Skierniewic i Sochaczewa, gdzie w dniach od 30 kwietnia do 2 maja odbyły się XIV Mistrzostwa Polski LSO o Puchar KNC w piłce nożnej halowej.
Elbląg: Modlitwa za egzaminowanych
Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zorganizował w Elblągu adorację w intencji ósmoklasistów i gimnazjalistów, prosząc dla nich o pomyślny przebieg egzaminu.
Strona 6 z 6

Archiwum aktualności

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010