Aktualności

Albania: Nowe życie w Tiranie
Nadzieja i przyszłość Kościoła albańskiego to młode pokolenie świadomych i gorliwych katolików. Wychodząc naprzeciw potrzebom duchowym i wychowawczym młodzieży, w sobotę 18 marca, odbyło się kolejne spotkanie formacyjne. Duszpasterstwo młodzieży archidiecezji Tirana-Durres zaprosiło animatorów i liderów grup parafialnych do Tirany na dzień skupienia.
SOP: Wszyscy idziemy za Chrystusem
Salwatoriańscy maturzyści i młodzież skupiona wokół naszych apostolatów młodzieżowych, po raz kolejny, tuż przed 3 niedzielą Wielkiego Postu, zgromadziła się w Trzebini na wspólnej modlitwie i dziękczynieniu Bogu za otrzymane dary.
RMS: Z maturzystami o wdzięczności
10 marca br. na Jasnej Górze, zastanawialiśmy się czy mamy za co dziękować Panu Bogu. Licznie zebrana młodzież z całej diecezji wrocławskiej (ok. tysiąc pięćset osób) przybyła do Częstochowy, żeby prosić o potrzebne łaski i opiekę Matki Boskiej podczas zbliżających się matur.
Krzywin: Nowi Salwatorianie Świeccy
W czwartek 9 marca 2017 r. w Krzywinie, została założona grupa Salwatorianów Świeckich. Na spotkanie przybył z Krakowa konsultor prowincjalny do spraw apostolatów ks. Piotr Łapiński. Spotkanie rozpoczęło się mszą św. w kościele parafialnym pod wezwaniem Niepokalanego Serca NMP w Krzywinie.
RMS: W Kasinie Wielkiej
Ostatni tegoroczny turnus ferii z RMS-em odbył się w dniach 13-19 lutego w Kasinie Wielkiej. Głównym tematem rekolekcji było hasło „Rusz się z miejsca", a młodzież z Dolnego Śląska i Mazowsza każdego dnia pochylała się nad takimi tematami jak: „W jaki sposób Bóg do nas mówi każdego dnia?", „Jaki powinien być chrześcijan?", „Czym charakteryzuje się dobry świadek?" oraz „O czym tak na prawdę mówi nam osiem błogosławieństw?".
RMS: Studenci ruszyli się z miejsca
Pod hasłem: „Rusz się z miejsca” odbyły się rekolekcje zimowe dla studentów organizowane przez Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej. W zimowej stolicy Polski, w dniach 6-11 lutego studenci zarówno odpoczywali po sesji, jak i rozwijali się duchowo.
ZAPROSZENIE
Salwatoriański Ośrodek Powołań wraz z Ruchem Młodzieży Salwatoriańskiej i Wolontariatem Misyjnym Salvator, a także referatem Sióstr Slawatorianek i Betanek zapraszają na kolejne Spotkanie Maturzystów i nie tylko!
WMS: „Moja misja. Misja możliwa”
W dniach od 17 do 19 lutego 2017 r., do stolicy małopolski zjechali wolontariusze z całej Polski, by tam przeżyć kolejne ogólnopolskie spotkanie Wolontariatu Misyjnego Salvator. Rekordowa liczba uczestników pojawiła się w Krakowie, aby wspólnie przeżyć weekend pod hasłem „Moja misja. Misja możliwa”.
SDS: „Dziś myśl” na Wielki Post
Salwatoriańska akcja „dziś myśl” startuje na Wielki Post! Codzienne filmiki, zainspirowane fragmentami z Pisma Świętego i wypływającym zadaniem – misją na każdy dzień, zaprezentują duszpasterze i Młodzi Salwatorianie.
Bielsko Biała: Młodzi dla Hospicjum
W dniu 23 lutego 2017 r. odbył się koncert charytatywny: „Młodzi muzycy na rzecz Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej" w wykonaniu Szkolnej Orkiestry Symfonicznej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej pod dyrekcją Andrzeja Kucybały.
Strona 1 z 9

Archiwum aktualności

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010