„Návrat k životu”, czyli „Powrót do życia” po słowacku

Foto: {[description]}
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 2 minuty

„Návrat k životu”, czyli „Powrót do życia” po słowacku

W pierwszym kwartale 2018 roku ukazała się w języku słowackim książka ks. Krzysztofa Wonsa SDS „Návrat k životu. Počúvanie Slova - Duchovné sprevádzanie - Uzdravovanie srdca” (Vydavateľstvo Salvator, Kraków 2018). Jest to przekład książki „Powrót do życia. Słuchanie Słowa - towarzyszenie duchowe - uzdrowienie serca” (Wydawnictwo Salwator, Kraków 2012); tłumaczką jest s. Helena Dudová.
{[description]}

Przed pięciu laty ukazało się wydanie francuskojęzyczne: „Le retour à la vie. Écoute de la Parole – Accompagnement spirituel – Guérison du cœur” (Les Éditions des Béatitudes, 2013), a przed dwoma laty - wersja hiszpańska „Sanar el corazón. Escucha de la Palabra y acompañamiento espiritual” (Narcea, Madrid 2016).


 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.zachej.sk/produkt/27402/navrat-k-zivotu/

http://narceaediciones.es/libros-de-espiritualidad/1150-sanar-el-corazon.html

http://www.editions-beatitudes.com/f/index.php?sp=liv&livre_id=631

Publikacja stanowi owoc sesji „Uzdrawianie serca. Towarzyszenie w modlitwie Słowem Bożym”, która odbyła się w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie w dniach 5-7 maja 2006 r. Konferencje są dostępne w formie nagrań CD (www.katolik.tv). Ukazały się też w „Zeszytach Formacji Duchowej” (37/2007).

http://www.salwator.com/powrot-do-zycia--sluchanie---towarzyszenie-duchowe---uzdrawianie-serca,691,813,produkt.html

https://www.cfd.sds.pl/?d=more,649,145

http://sklep.katolik.tv/powrot-do-zycia--slowo-boze-i-uzdrowienie-serca,422,813,produkt.html

Nagranie konferencji na CD wykonano po raz pierwszy w czasie sesji formacyjnej w CFD w Krakowie (5-7 maja 2006). Obecnie jest dostępne DRUGIE nagranie tych treści na MP3, wykonane w czasie sesji Szkoły Kierownictwa Duchowego dedykowanej zaginionemu ks. Krzysztofowi Grzywoczowi (6-8 października 2017). Treści te są również dostępne w formie nagania MP3 z tłumaczeniem na język chorwacki, które to nagranie wykonano w czasie rekolekcji „Ozdravljenje srca po molitvi Božjom Riječju”), które Krzysztof Wons SDS prowadził dla animatorów i członków Wspólnoty Krwi Chrystusa (5-7 maja 2017). 

źródło: https://www.cfd.sds.pl/index.php?d=more,2655,131

Zapraszamy na spotkania formacyjne - sesje i rekolekcje – do Centrum Formacji Duchowej w Krakowie!